LA SIESTA Houpací sedačka Currambera CUL 21-5

s DPH: 3 490 Kč

  • Katalogové číslo: CUL21-5
  • Záruka (měsíců): 24

Neuvěřitelně pohodlná houpací sedačka Currambera Lounger s oranžovými a žlutými proužky, která Vám umožní přenést se do světa fantazie! Houpací sedačka CURRAMBERA Lounger (CUL-21) pro dva je po právu nazývaná královnou mezi sedačkami. Pro její velkorysé rozměry si ji oblíbili především rodiny s dětmi a lidé, kteří rádi a pohodlně lenoší. V sedačce CURRAMBERA Lounger (140 x 210 cm) si totiž i velcí lidé mohou natáhnout nohy a odpočívat téměř stejně komfortně jako v síti!


Houpací sítě a sedačky Currambera jsou vyrobeny z pevné hustě tkané 100 % bavlny, která vydrží extrémní zátěž. Při jejím tkaní se používají vlemi dlouhá vlákna, která posléze zabraňují žmolkování a snadnému roztržení. Látka je na dotek velmi příjemná a její syté odstíny skvěle doplní každý interiér.


Kromě klasických dřevěných stojanů pro uchycení sítí doporučujeme kruhový kovový stojan Romano pro houpací sedačky. Stojan se vyznačuje vysokou stabilitou a snadným přizpůsobením výšky při zavěšování sedačky.


K houpacím sedačkám nabízíme také závěsnou ocelovou pružinu vhodnou především pro upevnění sedaček do stropů či trámů. Houpání se díky ní stane ještě bezpečnějším a příjemnějším.
Velikost ložné plochy. 130 x 210 cm


Celková výška sedačky: 185 cm


Rozpětí tyče: 140 cm


Váha sedačky: 3,4 kg


Maximální zatížitelnost: 160 kg
Nejpopulárnější houpací sítě a sedačky od La Siesty, které nikdy nezestárnou. Řada houpacích sítí a sedaček CURRAMBERA, která již léta drží prim v nabídce La Siesty, se skládá z dvaceti modelů. Najdete v ní houpací sítě a sedačky pro jednoho i pro dva v nadčasovém pruhovaném vzoru v barvě třešní, borůvek, meruněk a kiwi. Nabídku doplňuje houpací síť s rozpornou tyčí pro jednoho.
Uvedená cena nezahrnuje stojan. Stojan je možné objednat samostatně.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky